FOTOWOLTAIKA

received_188727016399742.jpeg
received_188727016399742.jpeg

PANELE FOTOWOLTAICZNE

20210224_144817.jpg

INWERTERY

Dach.skosny.ceramiczna.jpg

SYSTEMY MONTAŻOWE

Najlepsze w swojej klasie

W naszej ofercie znajdziesz panele fotowoltaiczne czołowych światowych oraz polskich producentów. Dzięki współpracy z wieloma dostawcami znajdziemy  produkt, który najbardziej odpowiada Twoim potrzebom w najbardziej optymalnej cenie.

Serce instalacji

Inwertery łańcuchowe są sercem instalacji. Należy o nie dbać zapewniając im optymalne warunki. Przygotowując projekt instalacji upewniamy się, że zainstalowany falownik jest odpowiednio dobrany do warunków pracy oraz do wybranych ogniw fotowoltaicznych, aby Twoja instalacja funkcjonowała jak najdłużej.

Oferujemy produkty najlepszych światowych producentów : Fronius/Huawei/Growatt/Fox
 

 

Konstrukcje nośne

W naszych instalacjach wykorzystujemy systemy montażowe tylko polskich producentów KENO ENERGY lub CORAB. Ich jakość potwierdzona jest 10-letnią gwarancją wszystkich podzespołów. Wspieramy polską gospodarkę, a Ty masz pewność, że części zamienne dostępne są od ręki. Posiadamy niezbędną wiedzę montażową i autoryzację.

http://www.keno-energy.com/

https://corab.pl/

 

20220607_205432.jpg

TRACKERY, WIATY, ŁADOWARKI SAMOCHODOWE

SE  ss.jpg

ZAAWANSOWANA TECHNOLOGIA SOLAR EDGE

buza.jpg

ZABEZPIECZENIA INSTALACJI

Optymalna moc przez cały dzień  i noc

Czy wiesz, że systemy nadążne za słońcem osiągają do 40% większe uzyski energii niż instalacja stała?


Wykonujemy instalacje PV w postaci trackerów, wiat parkingowych, altan ogrodowych, paneli na ogrodzeniach, a także ładowarki do aut elektrycznych oraz baterie współpracujące

z falownikami off-grid.

Pełna optymalizacja

Nie każdy dach jest skierowany na południe, a do tego na pełne nasłonecznienie w ciągu dnia. Zdarzają się drzewa, kominy, moduły skierowane w różne strony świata. W przypadku miejscowego zacienienia nawet jednego modułu moc całego łańcucha instalacji znacznie spada.
Dzięki zaawansowanej technologii SOLAR EDGE każdy moduł działa samodzielnie w pełni swoich optymalnych możliwości.

A Ty jako właściciel otrzymujesz bieżącą kontrolę nad pracą instalacji, niwelujesz straty, zmniejszasz koszty konserwacji, a do tego otrzymujesz niezawodny system oparty o 12-letnią gwarancję.

Przegląd technologii Solar EDGE

Bezpieczny użytkownik oraz pewny ubezpieczyciel

Instalacje fotowoltaiczne - jak wszystkie instalacje elektryczne - należy zabezpieczać przed działaniem wyładowań atmosferycznych oraz przed możliwością porażeń człowieka. Dbamy o prawidłowy dobór zabezpieczeń także pod kątem możliwości ubezpieczenia instalacji. Wszystkie nasze podzespoły są najwyższej jakości. Podłączenie i sprawdzenie instalacji każdorazowo wykonuje elektryk z uprawnieniami SEP z wieloletnim doświadczeniem. Zapewniamy uzgodnienia instalacji z rzeczoznawcą ppoż.

Wszystko po to, abyś miał pewność, że Twoja instalacja jest bezpieczna.